Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

Как правильно загорать? Что делать если сгорела на солнце? Средства от солнечного ожога

Літо добігло кінця... Однак не будемо забувати, що саме після літа наше тіло потребує особливого догляду. Чому догляд за шкірою після сонячних ванн настільки важливий?

Насамперед правильно підібрана косметика піклується про шкіру після сонячних ванн, демонструючи зволожуючі, регенеруючі та заспокійливі властивості. По-друге, ретельно підібрана косметика підготує тіло до майбутнього осінньо-зимового періоду, коли шкіра вкрай зазнає подразнення та пошкодження природного гідроліпідного бар'єру.

Після блаженної відпустки варто подбати про належний догляд за тілом після сонячних ванн, щоби надовго зберегти шкіру в кращому стані. Дізнайтеся, як це зробити поетапно з  заспокійливою терапією з козиного молока !

Що потрібно шкірі після сонячних ванн?

Влітку ми зустрічаємо попередження про сонячні ванни або тривале перебування на сонці на кожному кроці. І не дивно – надмірне перебування на сонці може призвести до почервоніння, набряку та опіку, а також до сухості чи зміни кольору шкіри.

Якщо ви хочете скористатися корисними якостями сонячних ванн – розслабленням, оздоровленням та покращенням психофізичного стану організму – варто пам'ятати про відповідний захист у вигляді косметики з фільтром SPF. Тому постає питання, як доглядати шкіру після прийняття сонячних ванн, щоб насолоджуватися рівномірним засмагою і гарним станом шкіри ще довго після відпустки своєї мрії?

Ультрафіолетове випромінювання сприяє пошкодженню природного захисного шару епідермісу, що призводить, серед іншого, до відчутної сухості та шорсткості шкіри. Тому природно, що тіло після сонячних ванн вимагає насамперед зволоження, регенерації та догляду. Надійною підтримкою в цьому аспекті є природні активні інгредієнти, що містяться в заспокійливій косметиці – козяче молоко та плоди лічі, які після сонячних ванн діють як заспокійливий компрес для шкіри. Спробуйте уникати гелів для душу, формули яких засновані на SLS, а натомість вибирайте засоби, які поєднують у собі миття та догляд. Цікавою альтернативою традиційному гелю для душу є  пінка-мус для миття тіла із заспокійливої ​​терапії. Її дія заснована на активних інгредієнтах природного походження, включаючи зволожуючий рослинний гліцерин і кокосове масло, що регенерує. В результаті шкіра поверне свою шовковисту м'якість одразу після ванни.

sun_1.jpg
sun_2.jpg
Пам'ятайте про пілінг 

Наступним кроком у догляді за шкірою після сонячних ванн є регулярне скрабування тіла. Виконуючи цю процедуру 1-2 рази на тиждень, ми видалимо шкіру, що орогів, і вирівняємо тон, підкресливши придбану засмагу. Однак слід пам'ятати, що після сонячних ванн слід вибрати ніжний пілінг, який не дратуватиме шкіру. Найкраще в цій ролі підійде цукровий пілінг на основі вершкового масла та олії, не тільки відшаровує, а й пом'якшує та зволожує. 

Сахарный пилинг с успокаивающей терапии с козьим молоком очень нежный, что делает его идеальным даже для ухода за чувствительной кожей. Нежный массаж с помощью частиц сахара стимулировать микроциркуляцию и укрепит стенки сосудов. Благодаря этому кожа после солнечных ванн приятно освежится и вступит естественного сияния и шелковистой мягкости.
Позаботьтесь о увлажнении 

Последний этап ухода за кожей после солнечных ванн - это регулярное увлажнение и смазки всего тела. Выбирая увлажняющую косметику, давайте обратимся к продуктам, формулы которых основаны на активных ингредиентах с успокаивающими, регенерирующими и питательными свойствами. Для этой роли идеально подходит следующее сырье: экстракт алоэ вера, экстракт козьего молока и масло ши. В Organique мы вложили их в масло для тела с успокаивающей терапии козьим молоком, которое немедленно успокоит кожу после чрезмерных солнечных ванн. Если вы хотите усилить его действие, наносите сыворотку для тела с той же терапии 1-2 раза в неделю после того, как был проведен пилинг. В результате кожа будет подтянутой и окрепшей.
sun_b.jpg
После солнечных ванн уход за кожей - настоящее испытание. Помните, однако, что благодаря тщательно подобранной косметике на основе активных ингредиентов с увлажняющими, регенерирующими и успокаивающими свойствами, мы сможем наслаждаться здоровой кожей и красивым загаром еще долго после лета!
Повернутися у блог

Відгуки

Показати більше

Залишити відгук

CAPTCHA
Відправляючи відгук, я погоджуюся з угодою користувача
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги