КОСМЕТИКА НАТХНЕННА ПРИРОДОЮ

Відкрий бутік разом з нами

Вітаємо вас у чудовому натуральному ароматному світі NATURALICA

Робота магазинів ORGANIQUE Naturalica заснована на індивідуальному підході до кожного Клієнта. Кожній покупці Клієнта передує консультація та професійна діагностика запитів і підбір косметики, що ідеально відповідає потребам шкіри та волосся. Все це для того, щоб скласти ідеальний домашній SPA-набір косметичних продуктів та отримати видимі ефекти і масу задоволення та радості від використання корисної натуральної косметики.

Пам’ятайте – задоволення від високої якості завжди триває довше, ніж радість від низької ціни.

Ми пропонуємо косметичні продукти та SPA-аксесуари, які приносять задоволення, і хочемо, щоб наші Клієнти відчували цю духовну та естетичну насолоду. Ми прагнемо, щоб кожен Клієнт магазину ORGANIQUE Naturalica за допомогою кваліфікованих консультантів знайшов улюблені продукти відповідно до своїх потреб, а також характеру, смаку чи настрою.

Магазини ORGANIQUE Naturalica пропонують широкий асортимент високоякісної косметики та аксесуарів. Багата пропозиція включає косметичні продукти та аксесуари для догляду за обличчям, тілом і волоссям, які виготовлені з ретельно відібраних інгредієнтів, отриманих найбільш оптимальним способом, щоб зберегти свої корисні властивості.Концепція партнерської співпраці NATURALICA

Перший бутік ORGANIQUE Naturalica було відкрито в Україні у місті Луцьк в серпні 2016 року. Відтоді ми розвиваємо нашу мережу на теренах України, а також постійно покращуємо зовнішній вигляд магазинів та вдосконалюємо їх функціональність.

Магазини ORGANIQUE Naturalica – це запрошення в ароматний світ Organique, де окрім прекрасних ароматів і соковитих натуральних кольорів, які заспокоюють почуття, Клієнт знайде багатство натуральних інгредієнтів, які складають унікальну композицію кожного продукту.

Характерність та стиль магазинів створює оригінальний комплексний дизайн, правильно підібране освітлення і ретельно продуманий інтер'єр: торгове обладнання, елементи декору, а також унікально продумана вітрина. Продукція в магазині зрозуміло та цікаво представлена для Клієнта, а Консультанти виступають у ролі справжніх косметичних гідів та порадників.Інструменти для збільшення продажів та підвищення лояльності клієнтів

Подарункові карти

Магазини ORGANIQUE Naturalica пропонують Подарункові Карти.

Клієнт має на вибір Подарункові Карти різних номіналів, які активуються на місці в магазині Консультантом.

Подарункові Карти – це результат очікувань Клієнтів, які протягом року з великим задоволенням дарують своїм близьким можливість самостійно обрати улюблену косметику Organique Naturalica.

Клуб NATURALICA

Клуб Naturalica – програма лояльності для Клієнтів магазинів. Членство в Naturalica Club гарантує Клієнтам-Учасникам численні переваги, серед яких:
 • Можливість обміняти бали, зібрані на ID-картці, на продукти Organique, Arganiae та Woom
 • Участь у зустрічах Naturalica Club та інших цікавих заходах
 • Отримання спеціальних знижок на косметику
 • Можливість тестувати нові продукти ще перед їх прем'єрою
 • Можливість отримати випадкові подарунки

Дізнайтеся більше про Клуб Naturalica

Переваги для партнерів / франчайзерів:

 • Потужна комплексна підтримка партнерського бізнесу: маркетинг, PR та продажі на всіх етапах співпраці – від вибору приміщення, навчання консультантів, відкриття магазину, до допомоги в поточній роботі магазину Партнера.
 • Гнучкий індивідуальний підхід до формування умов співпраці з кожним Партнером.
 • Повне проєктування магазину з можливістю реалізації проєкту за бажанням Партнера.
 • Систематична рекламна підтримка брендів відповідно з планом маркетингу.
 • Організація регулярних трейд-маркетингових заходів та акцій для Клієнтів.
 • Видання каталогів та буклетів продукції брендів – ORGANIQUE, ARGANIAE, WOOM, який ми широко розповсюджуємо серед постійних та потенційних Клієнтів.

  • Кого ми шукаємо для співпраці?

   Партнерська пропозиція магазину Organique Naturalica Cosmetic адресована людям, які шукають оригінальний спосіб життя, прагнуть мати власний бізнес та бажають розвиватися в цікавій галузі. Ми готові співпрацювати з людьми, які здатні вести бізнес самостійно, дотримуючись встановлених принципів партнерської співпраці та мають відповідні кошти для інвестицій. Для нас цінний досвід людини, як підприємця, який вже розпоряджався своїм бюджетом, управляв командою підлеглих і знає та розуміє специфіку роздрібного ринку. Для нас важливо усвідомлювати, наскільки ви готові інвестувати ваш час та кошти в управління бізнесом.

   Основні вимоги:

   • Локація – міста з кількістю понад 50 тисяч жителів (торгові центри, центр міста та головні торгові вулиці з інтенсивним трафіком).
   • Приміщення – площа 10-30 м2 у випадку торгового залу, розташованого в окремій комерційній одиниці, або площа 7-12 м2 у випадку виставкового залу, розташованого на острові торгового центру; приміщення або острів, що розташовані на першому поверсі.
   • Систематична участь у навчальних курсах та тренінгах, які спрямовані, насамперед, на підвищення рівня обслуговування Клієнтів.
   • Співпраця – на основі договору.


   СКОНТАКТУЙТЕ З НАМИ

   Товариство з обмеженою відповідальністю «НАТУРАЛІКА ГРУП»
   Костянтин Городь
   директор
   +38 050 435 18 05
   k.gorod@naturalica.com.ua

   Напишіть нам кілька слів про себе, про свій досвід в бізнесі та про те, звідки і чому виникла ідея відкрити магазин косметики Naturalica.
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України