Авторські терапії і ритуалиПрагнучи до багатства навколишнього світу, ми вдосконалюємо існуючі та шукаємо нові рішення, які є гармонійними з циклами природи. Поєднуючи силу природи з косметологією, ми створюємо унікальні ритуали, які можуть забезпечити Клієнтам SPA-центрів і салонів краси як абсолютний релакс, так і винятковий ефективний догляд.

Ми в Naturalica віримо, що природна краса життя є саме у Вас. Відкрийте її разом з нами.

Процедури для Обличчя

Процедури для обличчя Naturalica, на основі косметики Organique та Arganiae, є ефективними методами Терапій, які підходять для вимогливих, різних типів шкіри, в залежності від їх потреб. Ми пропонуємо персоналізовані процедури для обличчя з усіма важливими ефектами: зволожуючий, омолоджуючий, проти зморшок, заспокійливий, нормалізуючий, зміцнювальний, відновлювальний, освітлювальний, антивіковий, ревіталізуючий.

Процедури для Тіла

Наші процедури догляду за тілом – це Терапії та Ритуали Naturalica з різними властивостями догляду залежно від потреб різних типів шкіри. Натуральні інгредієнти косметики для тіла Organique та Arganiae забезпечують шкірі різноманітний ефективний догляд і захист від втрати вологи.

Авторські оригінальні масажі

Масажі Naturalica – це поєднання різноманітних традиційних та інноваційних технік з високоякісною косметикою, яка має широку пропозицію ароматів. Натуральні олії та ароматні інгредієнти роблять кожен масаж винятковим розслаблюючим ритуалом, після якого шкіра стає тонізованою та зволоженою, а тіло і душа отримують здоров’я та життєвий баланс.

З ким ми співпрацюємо?

Ми запрошуємо до співпраці людей, які управляють салонами краси, SPA-центрами, масажними салонами і косметологічними кабінетами, готелями. Нас цікавлять усі заклади, які вже працюють та мають бажання оновити свої SPA-зони або тільки почали планувати їх створення. Якщо ви зацікавлені у впровадженні натуральної косметики Organique та Arganiae у свою пропозицію процедур, запрошуємо до співпраці з нами.

Контакти

Співпраця зі SPA-центрами, салонами краси, масажними салонами і косметологічними кабінетами, готелями:

+38 050 377 55 37
ws@naturalica.com.ua

+38 050 377 55 47
ce@naturalica.com.ua

+38 050 377 55 23
spa@naturalica.com.uaЗворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги