Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

Пропозиції для ПрофесіоналівЗнаючи, як сильно косметика впливає на наші органи чуття: зір, нюх і дотик, ми разом з нашими Партнерами дбаємо про те, щоб вона виправдовувала очікування кожного. Ми пропонуємо косметику, яка є барвистою або, навпаки, практично безбарвною, в нас є надзвичайно ароматна косметика та з легкими ароматами. Але, яку косметику ми вам не запропонували б, пам’ятайте, вона буде мати однаково приємну та оксамитову текстуру і володітиме високою ефективністю. Цінуючи якість життя, ми показуємо, як перетворити прості дії на унікальні Терапії та Ритуали. Шукаючи ідеальну Терапію, першочергово подумайте про потреби шкіри кожного Клієнта персонально. Кожна Терапія має певний профіль дії, і її регулярне застосування забезпечить найкращі очікувані результати.

Якщо потрібен час для релаксу в поєднанні з доглядом – зверніться саме до наших Ритуалів. Складайте також власні Ритуали, виходячи з ароматів, які найбільше подобаються вам та вашим Клієнтам, і ефектів, яких ви хочете досягти. У нашій пропозиції ви знайдете широкий асортимент косметики для ванн, очищення, догляду, масажу і, звичайно, для ароматерапії.

На наступних сторінках ви знайдете наші ретельно підготовлені Терапії та Ритуали. Перегляньте наші актуальні професійні пропозиції, які адресовані салонам краси, центрам SPA, масажним салонам і косметологічним кабінетам, готелям та стоматологічним клінікам і кабінетам

Зв'яжіться з нами та дізнайтеся деталі наших пропозицій і ціни на продукти:

+38 050 377 55 37
ws@naturalica.com.ua

+38 050 377 55 47
ce@naturalica.com.ua

+38 050 377 55 23
spa@naturalica.com.uaПротестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги