Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

Как остановить старость? Как убрать морщины?Усі соромляться, але дуже хочуть знати: 
у якому віці починати хвилюватися 
і що саме купувати, коли вже дуже хвилюєшся?

«Мені вже треба починати користуватися  кремом від зморшок- це питання косметологи чують дуже часто
Ось тут головне бути акуратнішим з відповіддю, тому що середній вік тих, хто цікавиться плюс-мінус 30 років. А перша реакція на безневинне «пора б» - від подиву до образи: «Вже ?? Хіба я така стара? »


Зрозуміло, кожен конкретний випадок індивідуальний, але є кілька загальних причин старіння шкіри. Тому для початку розберемося з ними, адже для когось  кремом anti-age  може виявитися  звичайний зволожуючий . Ні, ми нічого не переплутали. Просто згадали жарт дерматологів: "Транспорт у шкірі ходить пароплавами, а не паровозами". Це означає, що якщо в ній мало вологи, повідомлення між клітинами порушується, і наслідки приблизно зрозумілі. В ідеалі до 25-27 років шкіра справляється із вмістом вологи сама, пізніше їй вже знадобиться допомога.

antiage_b.jpg

Основна причина старіння шкіри – порушення мікроциркуляції. Вчені вважають, що перші зміни, що ведуть до появи зморшок та зниження еластичності, виникають у судинах. «Зморшки – це стенокардія шкіри», – кажуть дерматологи.

antiage_1.jpg

Зазвичай судини починають змінюватись саме після 30 років. У сітці дрібних капілярів порушується рух лімфи та крові. Вони втрачають тонус, розширюються, у них накопичуються кров та лімфа, а в шкірі – рідина та токсини. До 35 з'являються мішки під очима, трохи пізніше - зморшки верхньої повіки, носогубні складки стають глибшими, куточки рота опускаються, а в 40-45 років "пливе" овал обличчя. Або, навпаки, судини стануть жорсткішими і щільнішими, у шкірі виникає дефіцит поживних речовин і рідини.

Старіння розвиватиметься бурхливо всього кілька років - і шкіра стане тонкою, сухою, роздратованою. Навколо очей, потім на лобі, вилицях і над верхньою губою з'являться дрібні зморшки. В обох випадках відповідний вік для покупки  косметики anti-age  – ті ж 30 років (25 – тим, хто живе під тиском стресу, у суворому кліматі чи хмарах сигаретного диму).

До зморшок потрібно ставитись з належною повагою. Адже вони – свідчення того, що ми живемо, відчуваємо, переживаємо. Цілком запобігти їх появі не можна, але при належному догляді цілком можливо уповільнити. Спіть не менше 7-8 годин на добу, щодня вживайте свіжі овочі та фрукти, ведіть активний спосіб життя, дотримуйтесь водного балансу організму і шкіра віддячить вам своїм здоровим і сяючим виглядом.
Повернутися у блог

Відгуки

Показати більше

Залишити відгук

CAPTCHA
Відправляючи відгук, я погоджуюся з угодою користувача
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги