ТОВ Натураліка Груп - офіційний ексклюзивний представник брендів ORGANIQUE, ARGANIAE та WOOM в Україні

ТОВ Натураліка Груп /Naturalica Group LLC/ – компанія, яка об'єднує команду професіоналів, захоплених розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України.

Починаючи з 2014 року ми пропонуємо нашим Клієнтам цілісну натуральну косметичну концепцію комплексного догляду для обличчя, тіла та волосся високого класу.
Ми любимо наших Клієнтів і пропонуємо для них тільки найкращу натуральну органічну косметику та аксесуари, перевірені досвідом та часом.
Наша компанія пропонує косметичні засоби, які дійсно забезпечують Клієнтові бажаний результат і при цьому приносять задоволення від їх щоденного використання. Наша косметика та аксесуари призначені як для роздрібних Клієнтів, так і для використання в роботі Спеціалістами – Професіоналами індустрії краси і здоров’я.

Натхненням для нашої косметики є природа.

Косметика для всіх і для кожного, хто цінує натуральний догляд – це про нашу косметику.

Компанія Naturalica Group LLC являється офіційним ексклюзивним імпортером та представником в Україні провідних європейських брендів-виробників натуральної органічної косметики для обличчя, тіла, волосся, зубів та ротової порожнини: ORGANIQUE, ARGANIAE та WOOM. Завдяки спільним зусиллям спеціалістів компаній Naturalica Group (Україна), Organique (Польща), Voltolina Cosmetici (Італія) та Woom (Латвія) споживачі в Україні мають можливість придбати високоякісні європейські косметичні засоби та аксесуари і отримувати задоволення та насолоду від їх щоденного використання.

Місія Naturalica

Ми дбаємо про наших Клієнтів, забезпечуючи їх натуральною органічною косметикою найкращої якості та високої ефективності.
виробництво косметики

Усвідомлюючи нашу місію, ми прагнемо ділитися досвідом, знаннями та ентузіазмом, пропонуючи тільки безпечні, екологічно чисті косметичні продукти з надзвичайно високим вмістом натуральних компонентів: рослинних екстрактів, лікарських трав, екстрактів фруктів та квітів, натуральних олій та глин. Ми використовуємо мудрість природи, її досконалість і пропонуємо краще в сучасній косметології.

Кожного дня наша команда працює над тим, щоб співпраця з нами була приємною, легкою та максимально вигідною для наших Клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо наші бізнес-процеси і рівень сервісу. Команда Naturalica робить все для того, щоб допомогти нашим Клієнтам зберегти і примножити красу. Ми робимо все для того, щоб наші Партнери отримували максимальну вигоду та абсолютні переваги від співпраці з нашою компанією – Naturalica Group LLC.

Дбаючи про якість продуктів, наші Партнери постійно вдосконалюють та покращують їх склад. Спеціалісти наших Партнерів – справжні професіонали, вони роблять все для того, щоб натуральні косметичні продукти максимально відповідали pH шкіри і були максимально близькими до природи. Виробники виключають зі своїх продуктів агресивні консерванти, миючі та піноутворюючі засоби, які можуть викликати подразнення, сухість або алергію.

виробництво косметики

Наші Партнери та Бренди

ORGANIQUE

Вже понад 20 років компанія Organique /Польща/ створює натуральну, здорову і екологічно чисту косметичну продукцію, яка вже стала улюбленою для споживачів багатьох країн світу. Косметика ORGANIQUE представлена в Україні нашою компанією з 2015 року і вже стала популярною LoveMark для багатьох поціновувачів якісної натуральної косметики нашої країни. Запрошуємо в чарівливий ароматний світ Organique.

Місія Organique

Натхненні природою ми створюємо продукти, які надихають почуття. Високо цінуючи якість життя, ми показуємо, як елементарні дії перетворити в унікальні ритуали. Поєднуючи традиції з сучасністю, ми допомагаємо жити більш здорово та красиво.

ARGANIAE

Voltolina Cosmetici /Італія/ – це компанія, яка є історією арганової олії. Багаторічний досвід лідерства в імпорті арганової олії в Італію у поєднанні з майстерністю створення високоякісної натуральної косметики бренду ARGANIAE з 2005 року. Arganiae представляє у фітокосметиці натурального походження традиції і авангард водночас. Натуральна косметика Arganiae створена на основі чистої арганової олії, яка є набільш високоцінною олією в косметології.

Місія Arganiae

Ми віримо в здатність натуральних косметичних продуктів позитивно взаємодіяти з фізіологією шкіри та обміном речовин, щоб підтримувати шкіру в хорошому стані. Їх щоденне використання здатне не тільки покращити естетичний вигляд, але й впливати на нашу психіку та настрій, допомагаючи відчувати турботу, охайність і красу, покращуючи самооцінку.

WOOM

Вся продукція бренду WOOM виготовляється на базі найсучасніших виробництв у Європі, які мають багаторічний досвід розробки продуктів догляду за порожниною рота. Компанія Woom /Латвія/ постійно знаходиться в пошуку нових інгредієнтів та ідеальних формул. На їх основі вона створює унікальну ефективну продукцію. Поєднання цих підходів у дентальній косметиці дарує не тільки естетичне задоволення, але й перетворює звичайний догляд у щось чудове.

Місія Woom

Бренд WOOM поєднує в собі естетику сучасного дизайну, легкість вибору та бездоганність формул. Ми створюємо продукти, здатні змінити ставлення людей до повсякденного догляду за ротовою порожниною.
Запрошуємо в чудовий атракційний світ NATURALICA!


Чим ми відрізняємось?

ORGANIQUE постійно впроваджує інновації, щоб досягти чистої та стійкої краси за допомогою формул, тестування та пакувальних матеріалів.

УНІКАЛЬНА БЕЗПЕЧНА ФОРМУЛА
без парабенів, Peg-S, формальдегіду, Sles, Sls, Als, вазеліну, парафіну, силікону, етаноламіну
HANDMADE
це вираження неординарних ідей та таланту автора у матеріальному вигляді.
Часто handmade - речі народжуються тільки тому, що автор не може знайти те, чого прагне його творча душа серед звичайних речей
ЗНАК VEGAN
рецепт косметики не містить інгредієнтів тваринного походження, тому її рекомендують веганам та вегетаріанцям
ANIMAL FRIENDLY
відповідно до чинних правил, в Європейському Союзі з 2013 року заборонено торгівлю косметикою, яка випробувалась на тваринах. Жодна наша натуральна косметика ніколи не випробовувалась і не буде тестуватися на тваринах
КОСМЕТИКА В УПАКОВЦІ, ЩО ПРИДАТНА ДЛЯ ВТОРИННОЇ ПЕРЕРОБКИ
в інтересах навколишнього середовища ми постійно вносимо зміни, як у виробництво косметики, так і в процес пакування. Упаковка з косметикою Organique підлягає переробці.
ЕКО ФОРМУЛА
використовувана сировина схвалена установами, що сертифікують косметику
ЗНАК «ЖИВА ВОДА»
ми особливо піклуємося про якість води в наших продуктах. Це їх основний і найважливіший інгредієнт.
Натуральна косметика виробляється на живій воді, яка підтримує здоров’я та гарне самопочуття
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги