Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

Золото и его ценность в косметике

Молодість шкіри залежить від інтенсивності процесів відновлення клітин, які гальмуються як зовнішніми, і внутрішніми причинами. Скупчення  токсинів , вплив сонячної радіації та шкідливих факторів навколишнього середовища тощо. уповільнюють процеси регенерації клітин шкірних покривів. Це викликає надмірну освіту вільних радикалів, які ушкоджують колагенові та еластинові волокна. Порушення їх нормального синтезу значною мірою сприяє передчасному старінню шкіри.

Колоїдне золото – це суспензія наночастинок золота, які знаходяться у демінералізованій воді. Іони золота, які у кремах, виступають провідниками лікувальних компонентів: вітамінів, гормонів, рослинних екстрактів. Внаслідок чого компоненти глибоко проникають у клітини шкіри, надаючи свою лікувальну дію. Під впливом іонів золота посилюється регенерація клітин, відбувається омолодження шкірних покривів.

Тому косметичні засоби з вмістом золота так необхідні для зрілої шкіри. Проникнення молекул золота в шкірні тканини нормалізує синтез колагену та еластину, що призводить до ущільнення, підтягування та розгладжування шкіри. Це також посилює мікроциркуляцію та лімфовідтік, що полегшує видалення токсинів, сприяє зволоженню та живленню.
gold_b.jpg

Косметичні засоби, що містять золото , нормалізують фізіологічний поділ клітин шкіри, уповільнюють вікові зміни, розвиток пігментних плям, папілом тощо, що особливо актуально для жінок та чоловіків віком від 30 до 35 років.
Тому цей благородний метал використовується у косметичних засобах для зрілої шкіри. Косметика з колоїдного золота рекомендується, зокрема, тим, хто хоче зменшити зморшки та запобігти утворенню нових.

У продукції Organique є розкішна серія  Eternal Gold , призначена для інтенсивного догляду за зрілою сухою шкірою зі схильністю до втрати гнучкості.
Повернутися у блог

Відгуки

Показати більше

Залишити відгук

CAPTCHA
Відправляючи відгук, я погоджуюся з угодою користувача
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги