КОСМЕТИКА НАТХНЕННА ПРИРОДОЮ

ORGANIQUE

Ласкаво просимо в ароматний світ ORGANIQUE!

Натуральна краса життя – це наше натхнення для всіх наших дій. Ми хочемо, щоб наші Клієнти відчували себе щасливими. Тому, вже понад 20 років ORGANIQUE створює натуральні, здорові та екологічно чисті продукти для догляду за обличчям, тілом та волоссям, косметику для ванни і продукти для ароматерапії. Наша продукція, окрім високої якості та ефективності, має неймовірно чудові аромати. Продукти ORGANIQUE перетворюють щоденні процедури догляду в ексклюзивні терапії та ритуали.

Піклуючись про якість продуктів, ORGANIQUE постійно покращує їх склад. Команда ORGANIQUE робить все, щоб продукти відповідали pH шкіри і були ближчими до природи. Ми виключаємо зі складу нашої косметики сильні та агресивні компоненти, миючі та піноутворюючі компоненти, які можуть викликати подразнення, сухість або алергію.

Продукти ORGANIQUE, відмічені знаком Safe Formula /Безпечна формула/. Це означає, що дана косметика базується на натуральних екстрактах, завдяки чому вона безпечна та ніжна, але високоефективна водночас.


КЛУБ 
Organique Naturalica

Гарантовані переваги для Учасників КЛУБУ! Отримуйте персональні знижки до           

з кожною Покупкою!