ORGANIQUE та ARGANIAE

Ласкаво просимо в ароматний світ ORGANIQUE!

Натуральна краса життя – це наше натхнення для всіх наших дій. Ми хочемо, щоб наші Клієнти відчували себе щасливими. Тому, вже понад 20 років ORGANIQUE створює натуральні, здорові та екологічно чисті продукти для догляду за обличчям, тілом та волоссям, косметику для ванни і продукти для ароматерапії. Наша продукція, окрім високої якості та ефективності, має неймовірно чудові аромати. Продукти ORGANIQUE перетворюють щоденні процедури догляду в ексклюзивні терапії та ритуали.

Піклуючись про якість продуктів, ORGANIQUE постійно покращує їх склад. Команда ORGANIQUE робить все, щоб продукти відповідали pH шкіри і були ближчими до природи. Ми виключаємо зі складу нашої косметики сильні та агресивні компоненти, миючі та піноутворюючі компоненти, які можуть викликати подразнення, сухість або алергію.

Продукти ORGANIQUE, відмічені знаком Safe Formula (Безпечна формула). Це означає, що дана косметика базується на натуральних екстрактах, завдяки чому вона безпечна та ніжна, але високоефективна водночас.

Знайомтеся з видатним італійським брендом ARGANIAE!

Марокко завжди було особливим місцем, де Arganiae знаходилась протягом багатьох років. Під час цього часу ми дослідили надзвичайні властивості арганової олії, вивчаючи їх безпосередньо від місцевих виробників. Ми занурилися в старовинні традиції та зрозуміли, наскільки природа може бути корисною, особливо в умовах вимогливого клімату. 

Цей цінний досвід допоміг нам створити косметику, яка відповідає найвищим стандартам природності. Наші формули ефективні, і всі інгредієнти мають природне походження та їх не торкнулась хімічна обробка. Натуральність арганової олії та інших компонентів, які ми використовуємо, завжди є натхненням і головною рисою усіх наших косметичних ліній. — Компанія Voltolina Cosmetici srl, засновник бренду Arganiae.

Наша історія розпочалася у 2005 році, коли ми прийняли революційну ідею використання природних інгредієнтів, таких як ефірні олії, вітаміни, мінерали та антиоксиданти, в косметиці для досягнення нових вершин у догляді за здоров'ям та красою людей. Ця ідея належала Джузеппе Волтоліна, різносторонньо обдарованій людині з бажанням досягати нових висот. Історія родини Волтоліна є справжнім прикладом успіху "Made in Italy": від досвіду італійця до світлої ідеї, від виробництва продукції на італійських заводах до міжнародного розповсюдження. 

Ці передумови стали основою для створення компанії Джузеппе першої в Італії лінії косметики, побудованої на аргановій олії. І успіх наступив миттєво та був вражаючим. Бренд Arganiae характеризується ексклюзивною лінією косметичних продуктів на основі цієї коштовної та корисної олії, ідеальних для найвимогливіших типів шкіри завдяки передовим формулам, які об'єднуються з безцінними старовинними традиціями берберів Марокко. 

Лінії "Exclusive", "Baby", "Solari" та інші є природним розвитком десятирічної роботи над створенням натуральної косметики з увагою до споживача та постійним прагненням до найкращої якості Arganiae сьогодні. Завдяки високій якості продукції та ручному виготовленню після понад десяти років Voltolina Cosmetici srl стала важливою та відомою компанією в світі природної косметики з розповсюдженням по всій території Італії та в різних країнах світу, таких як Канада, Японія, Німеччина, Швейцарія, Казахстан, Південна Корея

Понад 3000 травників, аптек, парафармацій та центрів здоров'я в Італії обрали наші продукти для своїх клієнтів. 

На сьогоднішній день ми представляємо споживачам в онлайн-магазині naturalica.com.ua продукцію для продажу в Україні.
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги