Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

Как избавиться от целлюлита?

У наш динамічний та стурбований успішністю час, пишні та важкі «ренесанівські» форми давно забуті і на перший план виступає здорове фізичне тіло – візитна картка амбітної сучасної людини. І якщо чоловіки можуть у цій ситуації схитрувати, і природа сама їм у цьому допомагає, то жінці доводиться віддуватися за двох!

Чоловічий шкірний покрив товстіший у кілька разів і тому жирові клітини (адипоцити) не проглядаються, як крізь ніжну жіночу шкіру. Та ще й природне призначення жінки, вирощувати та зберігати потомство, всіма силами «допомагає» накопичити жирок на чорний день. І слава «Індусрії Краси» та її лабораторій, які всі свої сили та фінансові потоки пускають на створення коштів, які покликані допомагати жінкам усього світу у вирішенні цієї проблеми. Природно, що в цій ситуації основним аргументом при виборі кошти є його результативність, ефективність та економічність у використанні.

Основна причина виникнення неестетичних проявів целюліту – збільшення жирових клітин та затримка циркуляції лімфи. Причому, у важкій формі целюліт перетворюється не тільки на проблему, яка заважає ефектно дефілювати в коротеньких шортиках, а й у терапевтичне завдання, оскільки через затримку циркуляції лімфи, тиску на капіляри і дрібні кровоносні судини утворюються хворобливі синці, що викликає цілюліт. стадії.
cel_b.jpg
Головне – вчасно розпочати нескладні заходи у домашніх умовах. Вони включають раціональне харчування, питний режим (вживання достатньої кількості рідини), природне очищення організму, фітнес, водні процедури, застосування  антицелюлітних косметичних засобів .Крім того, рекомендується пройти курс  антицелюлітного масажу . Щодо дієти, вона повинна полягати у скороченні споживання солі, цукру, жирів та молочних продуктів та у збільшенні споживання фруктів, овочів, злакових, бобових та вітамінів. Що стосується фізичних вправ, то вони необхідні не тільки для спалювання жиру і підвищення м'язового тонусу. Навантаження здатні прискорювати обмін речовин, покращувати кровообіг та стимулювати глибоке дихання. З водних процедур рекомендовані ванни з морськими водоростями, душ Шарко.
Лабораторія «ORGANIQUE» здійснила прорив і використовувала  екстракт кави  не тільки як спальник жирів, але і як потужний регенеруючий та стимулюючий синтез АТФ у мітохондріях клітин. Це дозволяє клітинам запускати за рахунок власного потенціалу та енергії процес розщеплення, виведення жирів та омолодження шкіри.

Супутній коктейль екстрактів та унікальних ексклюзивних комплексів завершують звільнення клітин від зайвих відкладень, а шкіра виглядає підтягнутою, пружною та оновленою ще кілька днів навіть після одиничної процедури з використанням засобів із кавової лінії. А аромат  кави ! Чудово! Запрошуємо Вас на чашку кави.
Повернутися у блог

Відгуки

Показати більше

Залишити відгук

CAPTCHA
Відправляючи відгук, я погоджуюся з угодою користувача
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги