Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

VIDECO'

Урбаністична косметика для щоденного догляду

Лінія Videcò створена для задоволення потреб у косметичних продуктах з унікальними характеристиками для боротьби зі зморшками, мімічними лініями, мішками під очима та темними колами навколо очей.

Тож чому лінія Videcò особлива?

Вона була створена шляхом поєднання зволожуючої сили гіалуронової кислоти та безмежних корисних властивостей 100% чистої органічної арганової олії, еко-сертифікованого продукту, який є основним інгредієнтом більшості косметичних продуктів бренду Arganiae.

Основним інгредієнтом формул продуктів лінії є гіалуронова кислота, оскільки вона природно присутня в сполучних тканинах людини. Крім того, вона відповідає за зволоження шкіри, роблячи її м’якшою та шовковистою на дотик.

Чому потрібна додаткова гідратація на основі гіалуронової кислоти?

Тому що зовнішні фактори, такі як сонце, смог, дим і погане харчування, впливають на зменшення кількості цієї речовини в нашому організмі, що призводить до появи зморшок і видимих ​​ознак старіння на нашому обличчі.

На сьогодні найбільш надійні засоби догляду за шкірою у світі косметики створені саме на основі гіалуронової кислоти, і Arganiae завжди знаходиться в авангарді пошуку останніх тенденцій у догляді за шкірою, при цьому завжди з повною повагою до навколишнього середовища та людей, використовуючи натуральні, еко-сертифіковані інгредієнти.

Відкрийте для себе нову лінію Videcò і використайте нашу стратегію протидії наслідкам старіння шкіри.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги