Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

STEM CELL

Нові горизонти краси - Антивікова лінія

Інноваційна лінія косметики, яка виходить на нові межі краси, використовуючи екстракти стовбурових клітин рослин, які здатні взаємодіяти з клітинами шкіри та волосяних фолікулів, збільшуючи тривалість їх життєвого циклу та покращуючи їх регенеративну здатність. Завдяки цьому вдається уповільнити процес фізіологічного старіння шкіри і волосся. Результати досліджень показали, що екстракти, отримані зі стовбурових клітин певного швейцарського сорту яблук, борються з утворенням вільних радикалів, тому демонструють активну антиоксидантну дію.

Що таке стовбурові клітини?

Стовбурові клітини – це основні клітини, з яких походять усі інші, вони наділені здатністю швидко розмножуватися і можуть як «самооновлюватися», тобто створювати ідентичні копії самих себе, так і розвиватися в більш спеціалізовані клітини для конкретної тканини або органу, в якому вони живуть, як у тваринному світі, наприклад, м'язів, печінки, нирок або крові. Таким чином, завдяки описаному вище процесу, який називається «клітинна диференціація», вони здатні замінювати старі клітини (мертві або не функціональні), тим самим відновлюючи хворі або пошкоджені тканини чи органи.

Стовбурові клітини і косметика, який зв'язок?

Слід зазначити, що косметичний інгредієнт, який використовується в готових продуктах лінії, це не стовбурова клітина в цілому, а екстракти стовбурових клітин. Вони зосереджені в таких речовинах, як вітаміни, амінокислоти, ліпіди, мінерали, завдяки чому набувають функціональних властивостей, які забезпечують здатність безпосередньо взаємодіяти з іншими клітинами, втручатися в ті фізіологічні процеси, які з часом сповільнюють їх діяльність. Рослинні стовбурові клітини допомагають стимулювати фібробласти, збільшувати синтез цих компонентів, захищати клітини від пошкоджень, спричинених ультрафіолетовим випромінюванням, і протидіяти негативному впливу вільних радикалів, тим самим допомагаючи уповільнити хроно- та фотостаріння. Ці клітини також містять так звані EGF-подібні домени (епідермальні фактори росту - фактори росту епідермісу), які дуже схожі на людські, і тому використовуються в продуктах лінії Stem Cell для стимуляції відновлення та трофіки тканин.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги