Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

SPICY ORANGE

Spicy Therapy стимулює відчуття східними ароматами пряних спецій: чилі, соковитого апельсина та імбиру. Терапія базується на делікатних рослинних екстрактах і призначена для всіх типів шкіри.

Пікантний аромат Терапії Spicy також можна знайти в таких продуктах ORGANIQUE як: гліцеринове мило, бомба і сіль для ванни, бальзам для тіла з олією Ши.

ЕФЕКТИ ТЕРАПІЇ: тонізована, зволожена, очищена, згладжена, зміцнена і стимульована шкіра

Подаруйте собі відпочинок із відтінком пікантності

Spicy Therapy здатна підкорити ваші серця, стимулюючи відчуття східними ароматами пряних спецій: чилі, соковитого апельсина та імбиру. Терапія базується на делікатних рослинних екстрактах і призначена для всіх типів шкіри

Аромат відіграє надзвичайно важливу роль у нашому житті. Виявляється, центри нюху знаходяться в лімбічній системі мозку, яка пов'язана з нашими емоціями. Запах може впливати на наші емоції, самопочуття, покращувати наш настрій і навіть підтримувати концентрацію та енергію. Ось як діє запах Spicy Therapy. Аромат апельсина ми поєднали з нотами кориці, імбиру та вербени. Шкода, що ви не відчуваєте цього через екран!

Це ще не все. Вся лінія має сильний зволожуючий, стимулюючий і зміцнюючий ефект на шкіру. Це завдяки натуральним інгредієнтам, таким як кофеїн, екстракт чилі та кориці.

Як покращити свій настрій?

Довгий душ або гаряча ванна після виснажливого дня – ефективні способи боротьби зі стресом. Вода діє на нас заспокійливо. Цитрусові аромати впливають на нашу позитивну енергію протягом дня, креативність і релаксацію без відчуття втоми.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги