КОСМЕТИКА НАТХНЕННА ПРИРОДОЮ

SLIMMING THERAPY

Терапія Схуднення Slimming Therapy Coffee базується на активних інгредієнтах, які отримано з кави, в тому числі на кофеїні. Особливо рекомендується для людей, які шукають інтенсивного зміцнення шкіри, наприклад, під час боротьби з целюлітом або під час втрати ваги тіла.

ЕФЕКТИ ТЕРАПІЇ: тверда, пружна та зволожена шкіра • стимуляція спалення жиру та прискорення обміну речовин • захист від пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання та окислювального стресу

Slimming Therapy - це терапія, заснована на двох основних активних інгредієнтах, отриманих з кави.

Кофеїн із сильним антицелюлітним ефектом, ефектом схуднення та зміцнення. Крім того, він стимулює спалювання жиру і прискорює метаболізм.

Хлорогенова кислота, що міститься в кавових зернах, нейтралізує вільні радикали, захищає шкіру від пошкоджень, викликаних небажаними зовнішніми факторами, такими як УФ-промені, стрес і забруднення.

Активні інгредієнти, що містяться в терапії, допомагають підтримувати пружність і правильну напругу шкіри. Терапія особливо рекомендована людям, які прагнуть інтенсивного зміцнення шкіри, особливо під час боротьби з целюлітом або схуднення.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України