Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

SLIMMING THERAPY

Терапія Схуднення Slimming Therapy Coffee базується на активних інгредієнтах, які отримано з кави, в тому числі на кофеїні. Особливо рекомендується для людей, які шукають інтенсивного зміцнення шкіри, наприклад, під час боротьби з целюлітом або під час втрати ваги тіла.

ЕФЕКТИ ТЕРАПІЇ: тверда, пружна та зволожена шкіра • стимуляція спалення жиру та прискорення обміну речовин • захист від пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання та окислювального стресу

Slimming Therapy - це терапія, заснована на двох основних активних інгредієнтах, отриманих з кави.

Кофеїн із сильним антицелюлітним ефектом, ефектом схуднення та зміцнення. Крім того, він стимулює спалювання жиру і прискорює метаболізм.

Хлорогенова кислота, що міститься в кавових зернах, нейтралізує вільні радикали, захищає шкіру від пошкоджень, викликаних небажаними зовнішніми факторами, такими як УФ-промені, стрес і забруднення.

Активні інгредієнти, що містяться в терапії, допомагають підтримувати пружність і правильну напругу шкіри. Терапія особливо рекомендована людям, які прагнуть інтенсивного зміцнення шкіри, особливо під час боротьби з целюлітом або схуднення.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги