SAFRAN

Лінія косметики SAFRAN відображає рідкісність і престиж однієї з найцінніших спецій у світі: Шафран Таліуїна / Taliouines Saffron. Його називають «Червоним Золотом» – для отримання одного кілограму екстракту потрібно близько 150 000 зібраних вручну квітів, що дорівнює площі 4 футбольних полів і 400 годинам роботи. Цінний екстракт отримують із рилець чудової пурпурової квітки Crocus Sativus, багаторічної рослини, яка досягає повного цвітіння восени.

Таліуїн, невелике село в Атлаських горах, знаходиться в центрі вирощування Шафрану: земля, вкрита аргановими деревами на заході та вирощеними трояндами на сході, в напрямку до Уарзазата. Там, на плато Суктана, на висоті від 1300 до 1500 метрів, знаходиться найстаріша в Марокко зона вирощування квітів Crocus Sativus. Одинадцять виробників, об’єднаних у Coopérative Agricole de Taliouine і за підтримки неурядової марокканської організації ONG Migrations et Développement, обробляють невеликі земельні ділянки площею максимум 1 гектар. А в період з жовтня по листопад вони збирають квіти на світанку, коли вони ще не розкрилися; потім зберігають їх у прохолодному приміщенні і відокремлюють дорогоцінні рильця. Кожна фаза робіт виконується вручну, а запилення квітів відбувається природним шляхом.

Немає певних сортів шафрану, але на плато Суктана земля, природне добриво, клімат і знання виробників роблять продукт у 7 разів багатшим на Сафранал – антиоксидантну молекулу, що міститься в Шафрані, порівняно з іншими культиваціями цієї рослини в усьому світі *.

* ONG Migrations et Développement

Застосування шафрану відоме з давніх часів: воно згадується в багатьох давньоєгипетських папірусах і в багатьох давньогрецьких і давньоримських текстах завдяки його численним перевагам при використанні. Клеопатра використовувала шафран під час косметичної ванни або як натуральний пігмент для макіяжу. Він також використовувався індійськими жінками з давніх часів для якісного тонізування та запобігання старінню, а також шафран відомий у китайській медицині своїми відновлювальними властивостями.

Ця спеція унікальна тим, що містить високий відсоток Каротиноїдів, особливо Кроцину та Кроцетину, які надають Шафрану надзвичайні властивості у дії проти вільних радикалів і водночас характерний яскраво-червоний колір. Крім того, рослина Crocus Sativus синтезує вітаміни групи В, які мають стимулюючі властивості, амінокислоти та полісахариди з сильною зволожуючою дією, флавоноїди з антиоксидантною та захисною дією.

Усі ці властивості роблять Шафран Таліуїн унікальною базовою сировиною для засобів догляду шкіри та волосся. Крім того, висока антиоксидантна сила робить цю спецію ідеальною для процедур догляду у боротьбі проти старіння, які покращують зовнішній вигляд зрілої шкіри.

З повагою до людей і навколишнього середовища продукти Arganiae не містять: парабенів, парафіну, мінеральних олій, силіконів, SLS, SLES, DEA.

Відкрийте для себе всі переваги кожного з продуктів лінії SAFRAN від Arganiae.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України