КОСМЕТИКА НАТХНЕННА ПРИРОДОЮ

POUR HOMME

Знайомтеся з доглядом у справжньому чоловічому стилі!

Враховуючи природні та біологічні особливості шкіри чоловіків, а також очікування сучасних чоловіків від щоденного догляду, бренд ORGANIQUE пропонує Терапію Pour Homme, створену спеціально для чоловіків

Pour Homme – неперевершений ексклюзивний комплексний догляд за шкірою та волоссям для чоловіків.

Шкіра чоловіків суттєво відрізняється від шкіри жінок. І це вимагає спеціального догляду з огляду на наявність волосся на обличчі та значне потовщення кровоносних судин. Шкіра також більш товста і виділяє більше шкірного жиру. Тому поширеними проблемами у чоловіків є еритема, подразнення (також механічне після гоління), сухість, викликана агресивними засобами після гоління, такими як одеколон, а також надмірно блискуча шкіра. Ось чому Терапія Pour Homme багата на ретельно підібрані та старанно поєднані натуральні екстракти та рослинні олії.

Важливо, щоб щоденний догляд враховував перераховані вище аспекти. Ось чому Pour Homme Therapy багатий добірними натуральними екстрактами та рослинними оліями. Вони забезпечать ефективну миючу, заспокійливу, зволожуючу та нормалізуючу дію. Легкі текстури косметики не обтяжують шкіру.

Терапія Pour Homme включає косметику для догляду за обличчям, волоссям і тілом. Так складена терапія дозволяє проводити комплексний щоденний догляд.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України