MENS LINE POUR HOMME

Інноваційна косметична лінія Arganiae Pour Homme для чоловіків демонструє силу та чарівність марокканських пейзажів через дорогоцінні функціональні інгредієнти, селекційно підібрані для ефективного догляду та гарного самопочуття чоловіків.

Чоловіча шкіра дуже товста, має сильне потовиділення і легко жирніє. Саме з цих причин вона потребує особливої уваги. Також очевидно, що в наш час чоловіки дуже піклуються про свій зовнішній вигляд, а догляд за обличчям, тілом і волоссям все більше і більше вважається ритуалами, якими потрібно займатися не тільки заради догляду, але й щоб зняти повсякденну напругу та боротися зі стресом.

Для задоволення чоловічих потреб догляду та благополуччя чоловіків Arganiae створила спеціальну лінію Mens Line Pour Homme: приємні текстури, які миттєво вбираються легкі, нежирні та не містять синтетичних олій; активні компоненти з високими стандартами ефективності поєднані з ексклюзивними та енергійними ароматами.

Широка пропозиція надзвичайно практичних і ефективних косметичних засобів лінії Arganiae Pour Homme включає: Крем для обличчяСироватка після голінняШампунь-Гель для волосся та тілаКрем для рук і Роликовий Дезодорант – продукти призначені для всіх типів шкіри, навіть для найбільш вимогливої.

З повагою до людей і навколишнього середовища, з турботою про здоров’я та добробут людей, продукти Arganiae не містять: парабенів, парафінів, мінеральних олій, силіконів, SLS, SLES, DEA.
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України