Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

I SOLARI

Лінія Arganiae i Solari на основі Арганової Олії це спеціальна лінія сонцезахисних продуктів, ідеально підходить для того, щоб перебувати та засмагати на сонці в повній безпеці. Продукти Arganiae i Solari для захисту від сонця та для засмаги з Аргановою Олією спеціально розроблені для безпечного прийняття сонячних ванн.

Корисні властивості Арганової Олії забезпечують захист від UVA та UVB променів.

Сонцезахисні Креми гарантують захист широкого спектру завдяки системі сонцезахисних фільтрів, що містяться у формулах для забезпечення ефективного захисту від UVA та UVB променів.

У сонцезахисних оліях та кремах i Solari Arganiae використовується рідкісна та дорогоцінна Арганова Олія, відома протягом століть берберському населенню Марокко своїми косметичними, фармацевтичними та харчовими властивостями. Ця олія, багата високою дозою ненасичених жирних кислот, лінолевої кислоти та вітаміну Е, має здатність стимулювати життєві функції клітин, реструктурувати основу шкіри, зменшуючи зморшки та глибоко зволожуючи. Вона активно протидіє зневодненню та фізіологічному старінню, відновлюючи гідроліпідний шар шкіри та збільшуючи надходження поживних речовин до клітин.

Олії для Засмаги Arganiae i Solari містять також цінну олію лушпиння Волоського Горіха, яка стимулює вироблення меланіну та має захисні властивості, завдяки високому вмісту вітамінів-антиоксидантів. Ця олія надає продуктам типовий природний бурштиновий колір, не залишає плям, підсилює засмагу, пом’якшує, зволожує та живить шкіру.

Важливо визначити фототип шкіри для більш безпечного та раціонального прийняття сонячних ванн. Фототип шкіри вказує на індивідуальну чутливість шкіри до сонця та визначає, наскільки шкіра може захистити себе від сонця самостійно.

Після визначення фототипу, до якого належить людина, можна правильно обрати найбільш оптимальний сонцезахисний засіб відповідно до типу шкіри та потреб: захисту або засмаги. Під час вибору засобу також варто врахувати години доби, коли людина буде приймати сонячні ванни та визначати інтенсивність сонячного випромінювання.

 

ВИСОКА

ВИСОКИЙ ЗАХИСТ

SPF 50

ВИСОКИЙ ЗАХИСТ

SPF 30

СЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ

SPF 15

СЕРЕДНЯ

СЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ

SPF 15

СЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ

SPF 15

НИЗЬКИЙ ЗАХИСТ

SPF 6

НИЗЬКА

СЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ

SPF 15

НИЗЬКИЙ ЗАХИСТ

SPF 6

НИЗЬКИЙ ЗАХИСТ

SPF 6

ІНТЕНСИВНІСТЬ СОНЯЧНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ / ТИП ШКІРИ

СВІТЛИЙ КОЛІР ШКІРИ

ОЛИВКОВИЙ КОЛІР ШКІРИ

ТЕМНИЙ КОЛІР ШКІРИ

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги