Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

HYDRATING THERAPY

Hydrating Therapy – Зволожуюча Терапія призначена для всіх типів шкіри. Формули косметики натхненні багатством рослинних активних інгредієнтів, які є в природі. Ведучою сировиною, що використовується в Терапії, є екстракт м'якоті гарбуза. Це багате джерело цукрів, вітамінів, каротиноїдів, протеїнів, мінеральних солей та амінокислот.

ЕФЕКТИ ТЕРАПІЇ: 
  • інтенсивна зволоження та живлення
  • захист проти процесів старіння
  • пружна, сяюча шкіра зі здоровим виглядом


Косметика Hydrating Therapy для обличчя, яка сподобається кожній шкірі.
Основною сировиною, яка використовується в зволожуючій терапії, є екстракт м’якоті гарбуза. Це багате джерело цукрів, вітамінів, каротиноїдів, білків, мінеральних солей і амінокислот. Екстракт м'якоті гарбуза чудово зволожує, розгладжує і тонізує шкіру. У лікувальній косметиці він підтримується цукром бетаїном, який запобігає трансепідермальній втраті гідратації. Ідеальний дует? Це ще не все! Кожен із засобів Hydrating Therapy містить інгредієнти, адаптовані до його призначення та посилення ефекту зволоження шкіри.

Формули препаратів і їх композиції складені таким чином, щоб задовольнити потреби шкіри будь-якого віку. Їх легкі текстури ідеально захищають зрілу шкіру і не обтяжують молоду, схильну до жирності. Це лінія косметики, якою можуть користуватися і бабусі, і онучки!

Косметичні засоби забезпечують захист від повторного висихання, а їх систематичне використання уповільнює процеси старіння шкіри.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги