FEEL UP

Енергетична Терапія Feel Up - лінія косметичних засобів, що забезпечує комплексний догляд за шкірою та волоссям. Свіжий аромат зеленого чаю та лимонної трави, бергамоту та коріандру, доповнено тонким відтінком благородних ноток мускусу і амбри. 

Лінія продуктів Feel Up - це обіцянка приємного сенсорного досвіду та гарантія ефективності. Формули косметики містять екстракти рослин, які багаті на антиоксиданти: чай Матча та зелена ікра. Вони збагачені натуральними оліями, такими як кокосова, арганова, макадамії та солодкого мигдалю - це веганські коктейлі, які пробуджують органи чуття та відновлюють життєву силу шкіри та волосся.

Косметичні засоби Feel Up рекомендуються для всіх типів шкіри та волосся, особливо для тих, кому потрібна стимуляція, відновлення життєвих сил, поліпшення зволоження, еластичності та зміцнення шкіри.

ЕФЕКТИ ТЕРАПІЇ: зволожена, гладенька і підтягнута шкіра • очищення та освіження • довготривалий енергійний аромат на шкірі та волоссі

Feel Up - це терапія енергетичною косметикою, яка комплексно доглядає за шкірою тіла та волоссям.
Освіжаючий аромат терапії відкривається свіжим зеленим чаєм з домішкою лемонграсу, бергамоту та коріандру, закріпленого благородними нотами мускусу та амбри.

Косметика Feel Up - це обіцянка приємних сенсорних вражень, а також гарантія ефективної дії натуральних активних інгредієнтів.

Наповнені рослинними інгредієнтами формули містять екстракти багатих антиоксидантами рослин, чаю матчу та зеленої ікри. Збагачені натуральними оліями, такими як кокос, аргана, макадамія та солодкий мигдаль, вони стимулюють почуття, відновлюють життєві сили, веганські коктейлі для шкіри та волосся.

Косметика FEEL UP рекомендована для всіх типів шкіри, особливо для тих, які потребують стимуляції, відновлення життєвих сил, покращення гідратації та зміцнення.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України