-10% на будь-який Подарунковий Набір. Безплатне подарункове паковання на будь-яку продукцію!
КОСМЕТИКА НАТХНЕННА ПРИРОДОЮ

EXCLUSIVE

Arganiae завжди у пошуку нових продуктів для здоров’я та краси тіла і обличчя. Ми з гордістю представляємо інноваційні, надзвичайні продукти косметичних досліджень Arganiae: нову лінію косметики EXCLUSIVE, яка використовує досвід давніх традицій та нові біотехнології, синергійно поєднуючи живильні, зволожуючі та регенеруючі властивості компонентів лінії.

EXCLUSIVE безкомпромісна якість – якість створена у ретельній селекції великої кількості органічних активних компонентів і якість контролю технології виробництва. І це, насправді, так. Косметична лінія EXCLUSIVE є синонімом якості завдяки високому вмісту натуральних і біологічно активних інгредієнтів, а також завдяки суворо контрольованій технології виробництва.

Крім того, Arganiae гарантує, що у виробництві не використовуються мінеральні олії, ГМО, парабени, синтетичні барвники, екстракти тварин, SLS, TEA, DEA, нерослинну сировину, яка вважається «ризиковою» або шкідливою для здоров'я людини. Також не використовується іонізуюче випромінювання, а продукти не тестуються на тваринах.
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України