КОСМЕТИКА НАТХНЕННА ПРИРОДОЮ

DERMO EXPERT

Dermo Expert – cпеціалізований догляд за обличчям, руками та ногами.

Креми для обличчя Dermo Expert
Нормалізуючий – Анти-Акне
Делікатний – Анти-Купероз


Альгінатні маски Dermo Expert
Водорості містять багато органічних речовин: протеїнів, полісахаридів, мікроелементів та вітамінів (B, С, E і бета-каротин), очищають шкіру обличчя від токсинів, заспокоюють будь-які подразнення, зволожують, згладжують і поліпшують тон шкіри. Нормалізують надмірну секрецію шкірного жиру і надають шкірі матовий, оксамитовий вигляд.


Спеціалізована Терапія Dermo Expert для відновлення рук і нігтів
Шкіра рук потребує щоденного систематичного догляду. Вона позбавлена сальних залоз і не виробляє шкірного жиру, який є природним захисним бар'єром, що захищає шкіру від подразнень та надмірної сухості. Крім того, вона піддається впливу ряду подразнювальних факторів, наприклад, миючих засобів або несприятливих погодних умов. Косметика Терапії для рук Dermo Expert гарантує відновлення, живлення, зміцнення і зволоження, яких потребує шкіра рук.


Спеціалізована Терапія Dermo Expert для відновлення ніг
Шкіра ніг набагато товстіша, ніж на інших частинах тіла, тому потребує спеціального догляду. Косметика Терапії згладжування для ніг забезпечує прекрасні зволожуючий, освіжаючий та зміцнювальний ефекти, а легка консистенція косметики не обтяжує шкіру.

КЛУБ 
Organique Naturalica

Гарантовані переваги для Учасників КЛУБУ! Отримуйте персональні знижки до           

з кожною Покупкою!