Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

DERMO EXPERT

Dermo Expert – cпеціалізований догляд за обличчям, руками та ногами. Терапія призначена для спеціалізованого лікування та догляду за різними типами проблемної шкіри. Кожен із продуктів призначений для різного типу шкіри.

Косметика Dermo Expert Therapy створена для вимогливої шкіри рук і ніг.
Натуральні активні компоненти косметики Organique прискорюють процес регенерації шкіри та забезпечують належний рівень зволоження шкіри. Гладкі формули продукту залишать на шкірі приємне захисне покриття , а чуттєві аромати побалують ваші почуття.

Шкіра рук потребує щоденного і систематичного догляду. Позбавлена сальних залоз, вона не виробляє шкірного жиру, який є природним захисним бар'єром і захищає шкіру від подразнення та надмірного висихання. Крім того, вона піддається впливу ряду дратівливих факторів, наприклад, миючих засобів або несприятливих погодних умов.

Косметика для рук Dermo Expert була підібрана для регенерації, живлення, зміцнення та зволоження вимогливої шкіри рук.

Шкіра на стопах набагато товстіша, ніж на інших частинах тіла, тому також потребує спеціального догляду. Косметика для ніг із розгладжувальної терапії забезпечує ефективне зволоження, свіжість та зміцнення, а легка консистенція косметики не обтяжує шкіру.

Косметика для рук і ніг Dermo Expert відрізняється оригінальною ароматною композицією, в якій переважають свіжі ноти, приправлені теплою ваніллю і мускусом. Надзвичайно цікавий складний аромат відноситься до категорії унісекс, неодмінно сподобається як жінкам, так і джентльменам.

Креми для обличчя Dermo Expert

  • Нормалізуючий – Анти-Акне 
  • Делікатний – Анти-Купероз

Формули косметичних засобів складені таким чином, щоб ефективно усувати основну проблему шкіри, забезпечуючи комплексний догляд і захист.

Інноваційні активні інгредієнти, засновані на природній дії рослинних екстрактів у поєднанні з передовими технологіями, створюють косметику, яка відповідає потребам вибагливої шкіри.Альгінатні маски Dermo Expert

Водорості містять багато органічних речовин: протеїнів, полісахаридів, мікроелементів та вітамінів (B, С, E і бета-каротин), очищають шкіру обличчя від токсинів, заспокоюють будь-які подразнення, зволожують, згладжують і поліпшують тон шкіри. Нормалізують надмірну секрецію шкірного жиру і надають шкірі матовий, оксамитовий вигляд.Спеціалізована Терапія Dermo Expert для відновлення рук і нігтів

Шкіра рук потребує щоденного систематичного догляду. Вона позбавлена сальних залоз і не виробляє шкірного жиру, який є природним захисним бар'єром, що захищає шкіру від подразнень та надмірної сухості. Крім того, вона піддається впливу ряду подразнювальних факторів, наприклад, миючих засобів або несприятливих погодних умов. Косметика Терапії для рук Dermo Expert гарантує відновлення, живлення, зміцнення і зволоження, яких потребує шкіра рук.


Спеціалізована Терапія Dermo Expert для відновлення ніг

Шкіра ніг набагато товстіша, ніж на інших частинах тіла, тому потребує спеціального догляду. Косметика Терапії згладжування для ніг забезпечує прекрасні зволожуючий, освіжаючий та зміцнювальний ефекти, а легка консистенція косметики не обтяжує шкіру.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги