CARMEN

Лінія CARMEN створена спеціально для тих, хто шукає ефективний засіб від куперозу на обличчі.

Капіляри на обличчі при куперозі розширюються, шкіра червоніє, особливо в області щік і носа, набуває непривабливого вигляду. Естетична проблема, яка викликана, серед інших факторів, ламкістю і пошкодженням капілярів.

CARMEN це спеціально розроблена косметична лінія на основі специфічних активних інгредієнтів, які заспокоюють, знімають набряки, мають антиоксидантні властивості та захищають кровоносні судини.

Шкіра людей, які страждають на купероз, дуже ніжна і чутлива, тому її необхідно доглядати за допомогою спеціальних ефективних засобів проти почервоніння шкіри обличчя. Лінія CARMEN від Arganiae, спеціально створена для ефективної боротьби з цією проблемою на обличчі, особливо на ранніх стадіях. До складу продуктів лінії входять екстракти Чорниці, Іглиці Колючої, Центелли Азіатської, Кінського Каштана, Календули та Солодки – натуральні та органічні, які заспокоюють почервоніння та мають захисну дію на судини.

На доповнення до цих специфічних натуральних екстрактів проти почервоніння на обличчі, CARMEN також збагачений дорогоцінними та делікатними оліями, серед яких високо цінна 100% чиста та органічна Арганова Олія, надзвичайно зволожуюча, яка зробить шкіру вашого обличчя м’якою та гладкою, ефективно зменшить свербіж і лущення, які характерні для шкіри з куперозом.

Лінія CARMEN від Arganiae складається з трьох продуктів для боротьби з куперозом, які ефективно діють у синергії один з одним: сироватка для обличчя, що діє на найглибші шари дерми, денний крем для обличчя, який варто використовувати щоденно, і маска для обличчя, щоб посилити зволоження та зміцнити стінки капілярів водночас.

З використанням продуктів лінії CARMEN шкіра, яка схильна до почервоніння та куперозу, помітно покращиться, матиме рівномірний колір і буде забезпечена глибоким живленням, яке стимулює оновлення клітин.

Arganiae гарантує, що продукція не містить:

мінеральних олій, ГМО, парабенів, синтетичних барвників, SLS, TEA, DEA, сировини не рослинного походження, яка вважається «ризикованою», алергенів, подразників або інших речовин, які шкідливі для здоров’я людини.

Іонізуюче випромінювання не використовується. Продукція не тестується на тваринах.

Однозначно – продукти лінії CARMEN саме ті, які варто спробувати!
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України