CANAPA TOUCH

Натуральність, відновлення традицій і прагнення до найвищої якості та постійного вдосконалення є основними цінностями лінії Canapa Touch. Косметичні продукти лінії складаються з селекційної сировини із сертифікованого органічного землеробства, що підтримує проєкти солідарної економіки та екологічно чисте пакування.

 

Чому Конопляна Олія важлива для нашого організму?

Конопляна олія холодного віджиму є дуже цінною, оскільки вона на 100% органічна, багата ненасиченими жирними кислотами, гамма-лінолевою кислотою, незамінними амінокислотами, мікроелементами, але, перш за все, Омега-3 і Омега-6. Але це ще не все! Олія містить вітаміни A, B1, B2, E, фітостероли, а також ряд різноманітних мінералів, таких як кальцій, залізо, фосфор, магній і калій.

 

Які її косметичні властивості та переваги?

З давніх часів Конопляна Олія відома своєю потужною протизапальною, захисною та зволожуючою дією. Подальші наукові дослідження підтвердили ці властивості, а також показали стимулюючі, антибактеріальні та протигрибкові властивості конопляної олії.

 

Конопляна Олія у продуктах лінії Canapa Touch:

Для обличчя та тіла: стимулююча, зволожуюча, заспокійлива та антивікова дії.

Для волосся: має інтенсивну реструктуризаційну та живильну дії, а також ефективно відновлює баланс шкіри голови у разі жирного волосся, лупи, дерматиту та себорейної кірки.

Для масажу: допомагає зняти м'язову втому, судоми та набряки.

Псоріаз: усуває свербіж та зменшує лущення.

Прищі та Акне: регулює вироблення себум шкірного сала, яке корисне для шкіри. Насправді, якщо організм має дефіцит лінолевої кислоти, він більш схильний до прояву агресивних і тривалих прищів.

Грибки: запобігає виникненню мікозів і зменшує локальні подразнення шкіри.

Паперова упаковка продуктів лінії Canapa Touch виготовлена з паперу SHIRO ALGA CARTA: натуральний і делікатний, цей папір виготовлений з використанням цвіту водоростей Венеціанської лагуни та перероблених волокон бавовни і бамбука.                                                                                   

З повною повагою до природи, як завжди для всіх продуктів Arganiae.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги