Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

BASIC CLEANER

Basic Cleaner – це базова терапія, рекомендована для очищення та догляду за всіма типами шкіри, включаючи чутливу та судинну. Інноваційні формули не містять традиційних мийних засобів. Вони замінені рослинними екстрактами, наприклад, екстрактом яблучного соку, який досконало миє, не викликаючи подразнення. Basic Cleaner це терапія, яка, завдяки безпечним формулам, може поєднуватися з косметикою, призначеною для будь-яких типів шкіри. Рекомендована для поєднання з усіма терапіями та усіма ритуалами з пропозиції ORGANIQUE.

ЕФЕКТИ ТЕРАПІЇ: 

  • очищена, свіжа, пом’якшена, зволожена шкіра
  • запобігання зміні кольору
  • прискорення регенерації
  • пом'якшення шкіри

Очищаюча терапія

Basic Cleaner - це базова терапія Organique, створена для щоденного догляду та очищення шкіри обличчя, а також чутливої та капілярної.

До складу косметики входять натуральні рослинні екстракти, які ніжно очищають, освіжають і освітлюють шкіру обличчя.

Завдяки ретельно підібраним інгредієнтам препарати цієї серії чудово зволожують, освітлюють і відновлюють шкіру обличчя.

Інноваційні формули були позбавлені традиційних миючих засобів. Їх замінили рослинними екстрактами, наприклад, екологічною сировиною Proteol APL, отриманою з яблучного соку, яка має чудові миючі властивості, не впливає на гідроліпідний бар’єр шкіри та не подразнює очі.

Basic Cleaner – це терапія, яка завдяки своїм безпечним формулам може поєднуватися з косметикою, призначеною для різних типів шкіри.

Основна очищувальна терапія також включає наш легендарний ферментативний пілінг, який м’яко, але ефективно видаляє омертвілі клітини шкіри та забруднення, розблоковує закупорені сальні залози, покращує мікроциркуляцію, насичує шкіру киснем і зменшує видимість змін кольору та шрамів від прищів.

Дія ензимного пілінгу посилена фруктовими кислотами. Сила екстрактів трав,що містяться в скрабі, захищає та зміцнює шкіру під час пілінгу.
Тонік, завдяки багатству рослинних інгредієнтів, освіжає, заспокоює та зволожує шкіру.

Очищаюча косметика Basic Cleaner рекомендована для кожної терапії та кожного ритуалу догляду з пропозиції Organique.













Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги