Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

ARGANIAE PARFUMS

Легкість, вишуканість та ексклюзивність – ось лише деякі з переваг, покладених в основу створення нової лінії парфумів Arganiae, які носять імена з берберської культури, такої інтригуючої та легендарної.

Шість селективних ароматів для використання із задоволенням, вишуканих і елегантних, щоб зануритися в сюжети історій, які надихнули на їх створення.

Чотири аромати для Неї особливо чуттєві та свіжі, здатні задовольнити різні особистості та індивідуальну уяву кожної жінки. Стійкі, але стримані ароматні творіння, які можна носити та відповідати сезону, моменту дня, ситуації або особливій події. Вишукане, приємне та щедре задоволення.

Два аромати для Нього зосереджені на енергійній та живій силі, підійдуть чоловікам з вишуканим смаком, які хочуть доповнити свій особистий стиль ноткою витонченої елегантності.

Парфуми Arganiae – це зовсім інша пропозиція, що виходить за рамки класичних умовностей, яка поєднує силу та витонченість, які допомагають виділитися та створити безпрецедентну індивідуальність.
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги