КОСМЕТИКА НАТХНЕННА ПРИРОДОЮ

ARGANIAE BIO

ARGANIAE BIOcертифіковані органічні косметичні засоби створені для забезпечення гармонії між природою та тілом.

Попит на сертифіковані натуральні органічні та екологічно чисті продукти зростає у всьому світі.

Arganiae завжди готова задовольнити потреби своїх Клієнтів, які все більше схильні до використання натуральних продуктів і все більш чутливі до екологічних проблем, тому компанія має намір неухильно виконувати свою місію, використовуючи у виробництві лише сертифіковані органічні продукти.

Представляємо Arganiae Bioнова лінія натуральних органічних продуктів догляду за обличчям та тілом, які є надзвичайно екологічно чистими та сертифіковані авторитетними органами сертифікації, такими як ECOCERT і COSMEBIO. Arganiae Bio це перша дермокосметична лінія на основі Арганової Олії, яка містить щонайменше 95% натуральних інгредієнтів і 10% продуктів, вироблених за допомогою органічного землеробства.

 

Для кого буде цікавою ця інноваційна лінія косметичних продуктів?

Для кожного, кому не байдуже: своє тіло, навколишнє середовище та технологічно передові косметичні продукти.

Наші сертифіковані органічні продукти Arganiae Bio виготовлені з натуральних інгредієнтів. Вони не містять барвників, не тестуються на тваринах і не містять потенційно небезпечних і канцерогенних речовин, а також парабенів. Також вони не містять ароматизаторів.

Процес екстрагування діючих речовин є екологічним і зберігає рослини, тому є дружнім як для навколишнього середовища, так і для споживача.

Органічний не означає просто натуральний. Це також означає здоровий, оскільки органічні методи виробництва не використовують синтетичних хімічних речовин і дбають як про природу, так і про людей.

Лінія Arganiae Bio призначена для тих, хто хоче від продукту ефективності, якості та безпеки, а також екологічності. Втручання людини в створення лінії обмежується селекцією інгредієнтів і поєднанням їх таким же чином, яким їх дає природа – чистими і цілісними, створюючи інноваційні формули, оригінальні та безпечні для шкіри обличчя і тіла, волосся.

 

Arganiae Bio перша лінія продуктів на основі Арганової Олії, яка сертифікована ECOCERT. Відома у всьому світі ECOCERT є незалежною сертифікаційною організацією, яка підконтрольна державі та яка гарантує прозорість на всіх етапах виготовлення органічних косметичних засобів. Ця сертифікація гарантує, що упаковка підлягає вторинній переробці, і що формули продуктів не містять синтетичних барвників та парабенів, що вони на 100% корисні для здоров’я, дерматологічно протестовані та в них використано виключно натуральні аромати. І, що важливо, не менше 95% інгредієнтів повинні бути натурального походження.

 

COSMEBIO – це асоціація, яка виникла в результаті співпраці близько 10 косметичних лабораторій з метою виконання ряду вимог до етики косметичних продуктів. Ця сертифікація гарантує, що продукти містять натуральні та органічні інгредієнти, сертифіковані незалежним органом. Крім того, вона також забезпечує природне походження інгредієнтів і належний рівень процесів, пов’язаних із виготовленням органічної косметики.

Інгредієнти органічного землеробства не піддаються впливу хімічних агентів, таких як пестициди та синтетичні добрива. Вони мають спорідненість зі шкірою на природному рівні та ідеально підходять для щоденного використання.
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України