КОСМЕТИКА НАТХНЕННА ПРИРОДОЮ

ORGANIQUE Professional

Найкраща косметика та аксесуари для справжніх Професіоналів!

Пропозиція ORGANIQUE, яка широко представлена косметичними засобами ​​по догляду за тілом та обличчям, адресована центрам SPA, салонам краси, ексклюзивним косметичним салонам та усім професіоналам індустрії краси. Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто прагне отримувати від природи її невичерпні блага. Ми пропонуємо продукти з надзвичайно високим вмістом натуральних компонентів: квітів, лікарських трав, рослинних екстрактів, олій та глин. Ми використовуємо мудрість природи та її досконалість. Ми застосовуємо індивідуальну і гнучку політику у співпраці з кожним окремо взятим клієнтом.

  • Ми намагаємося відповідати можливостям і потребам клієнта, враховуючи сформовані у нього переваги

  • Ділячись досвідом, ми надаємо рекомендації щодо ефективного та раціонального застосування підібраних продуктів

  • Ми відкриваємо таємниці створених нами терапій, ритуалів та авторських масажів

  • Ми пропонуємо комплексне навчання персоналу, заглиблення в секрети філософії косметичних засобів, ритуалів, історії їх окремих елементів і мистецтва індивідуального обслуговування клієнта. Ми знаємо, як створити в SРА-центрі атмосферу оазису і віддалення від повсякденного життя

  • У міру можливостей і розвитку спільної діяльності ми забезпечуємо наших Партнерів керамікою для процедур, формою для персоналу і різноманітними аксесуарами, такими як посуд, рушники, постери, тощо.

КЛУБ 
Organique Naturalica

Гарантовані переваги для Учасників КЛУБУ! Отримуйте персональні знижки до           

з кожною Покупкою!