Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

Що таке гліколевий пілінг

Його універсальність у тому, що він однаково добре бореться як із проблемами юної шкіри, так і зрілої. Говорячи простими словами, пілінг – це хімічний опік шкіри за допомогою нанесення гліколевої кислоти різного ступеня концентрації.

Ороговілі клітини згоряють, утворюються нові. Залежно від цього пілінги називаються поверхневими, серединними та глибокими. Чим вище відсоток, тим глибше він опуститься у шари епідермісу. Який із видів пілінгу вам потрібен скаже лише лікар, оцінивши стан шкіри.

Ороговілі клітини згоряють, утворюються нові. Залежно від цього пілінги називаються поверхневими, серединними та глибокими. Чим вище відсоток, тим глибше він опуститься у шари епідермісу. Який із видів пілінгу вам потрібен скаже лише лікар, оцінивши стан шкіри.

Але, як мінімум, три вимоги потрібно дотриматися: по-перше, пілінги проводяться в холодну пору року (щоб уникнути утворення пігментних плям від яскравого сонця), по-друге, робляться вони курсами – від найлегших, поверхових до глибоких, по-третє, потрібно весь період реабілітації берегти шкіру від мікробів, ударів. Тому про басейни або фітнес-центри, наприклад, доведеться на певний час забути.

malachite_mask.jpg
Існує багато різновидів хімічного пілінгу для шкіри – залежно від діючої речовини у його складі: саліциловий, фруктовий, ретиноловий, молочний, ензимний, гліколевий тощо. Але найбільш, мабуть, популярним та ефективним є гліколевий пілінг.

Гліколевий пілінг вирішує відразу кілька проблем: бореться з пігментацією на шкірі, очищає від акне, звужує пори, омолоджує, прибирає дрібні зморшки, робить колір обличчя рівним і здоровим. Гліколева кислота відноситься до фруктових кислот, у природі міститься у винограді, наприклад. І, до речі, добре себе зарекомендувала у лікуванні вугрів.

Але, збираючись на гліколевий пілінг, переконайтеся, що на шкірі немає пошкоджень, ран, порізів – це одне із протипоказань для проведення процедури. Поверхневі пілінги гліколевою кислотою роблять для підготовки шкіри до серйозніших косметичних втручань. При першому зверненні вам порадять зробити найлегший пілінг. Спочатку косметолог ретельно очистить шкіру, потім нанесе гель із гліколевою кислотою. Як відреагує на неї шкіра – питання дуже індивідуальне.

1392407309_untitelt_28.jpg

Але, як правило, спостерігається лише легке пощипування та почервоніння. Через деякий час кислотна дія «гаситься» нейтралізатором, і на обличчя аноситься заспокійливий крем. Вся процедура триває не більше двох годин.

Зазвичай після першого пілінгу не буває лущення, залишається лише невелике почервоніння, але доглядати обличчя потрібно дбайливо. Надворі не можна перебувати без сонцезахисного крему. За тиждень слідів гліколевого пілінгу обличчя не залишиться. Але хороші зміни вже будуть – зменшаться пори, шкіра посвіжішає.

Гліколевий пілінг можна продовжити через 4-7 днів, якщо шкіра повністю відновилася. Зазвичай з кожним новим етапом відсоток кислоти збільшують. Схема впливу залишається незмінною. Але посилюється відчуття печіння під час нанесення гліколевої кислоти. А потім у пацієнтів спостерігається відчуття стягування шкіри, сухість, утворення «кірочок», які на 3-4 день почнуть лущитися.

У цей час, якщо є можливість, краще залишитися вдома. "Кірочки" не можна знімати самостійно, а тональним кремом їх не замажеш. Виглядає обличчя в ці дні не найкращим чином. Але потерпіть – до кінця першого тижня дискомфорт пройде. Кількість процедур є дуже індивідуальним процесом, зазвичай від 3 до 5.

Більшість, хто спробував гліколеві пілінги, відгуки дають позитивні. Метод впливу щадний, майже безболісний, а результат не тільки видно відразу, але й посилюється через час – гліколева кислота впливає на синтез колагену, який відповідає за еластичність та регенерацію шкіри. Наразі у продажу можна зустріти препарати гліколевого пілінгу для застосування в домашніх умовах.

Зазвичай це склади з низьким відсотком кислоти. Перед тим як зважитися зробити пілінг самостійно, потрібно пам'ятати, що речовина, що діє на епідерміс - кислота, і як поведе себе шкіра в руках непрофесіонала, невідомо. Можна нашкодити та отримати опіки, пігментні плями.

Перш ніж наносити гліколевий пілінг в домашніх умовах, вивчіть інструкцію до препарату, і підготовку шкіри почніть заздалегідь, перевірте алергічну реакцію на невеликій ділянці, проконсультуйтеся з фахівцем, як підготувати шкіру до процедури.
Повернутися у блог

Відгуки

Показати більше

Залишити відгук

CAPTCHA
Відправляючи відгук, я погоджуюся з угодою користувача
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги