Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

Ферментативний або ензимний пілінг

Ферментативний або ензимний пілінг має делікатну дію, проте ефективно очищає шкіру від білкових забруднень, надлишків себуму та ороговілих клітин епідермісу.

Для тих, у кого шкіра втрачає свою пружність, ферментативний пілінг є рекомендованою процедурою, оскільки він стимулює оновлення клітин, вирівнює колір обличчя та відновлює тонус шкіри.

Для молодої шкіри ензимний пілінг забезпечує такі переваги, як очищення та зволоження шкірного покриву, а також зменшення поверхневої пігментації.

Які проблеми можуть бути вирішені за допомогою ензимного пілінгу?

Ензимний пілінг здатний вирішити ряд проблем, таких як:

 • Боротьба з акне та постакне: допомагає ефективно впоратися з проблемами акне та усунути їх наслідки, такі як плями та рубці.
 • Відновлення свіжого та яскравого кольору обличчя сприяє відновленню природного сяйва та здорового кольору шкіри, надаючи обличчю свіжого та яскравого вигляду.
 • Скорочення дрібних зморшок : допомагає згладити дрібні зморшки, покращуючи пружність та еластичність шкіри.
 • Боротьба з млявістю та втратою тонусу стимулює процеси оновлення клітин шкіри, зміцнює її структуру та допомагає боротися з млявістю та втратою тонусу.
 • Підготовка шкіри до глибокого чищення: ефективно готує шкіру до глибоких процедур чищення, забезпечуючи ефективніші результати.
 • Зменшення видимості рубців : здатний зменшити видимість рубців на шкірі, сприяючи її регенерації та покращенню текстури.
 • Усунення сухості та нерівностей при гіперкератозі допомагає зняти сухість та покращити текстуру шкіри при гіперкератозі, надаючи їй більш гладкого та рівного вигляду.

Як ензими працюють на шкірі?

Ензимний препарат складається з папаїну (рослинного ферменту) та бромелайну, які відіграють важливу роль у його дії. Папаїн забезпечує захист шкіри і має антибактеріальний ефект. Бромелайн, у свою чергу, видаляє омертвілі клітини епідермісу, має протизапальну та загоювальну дію.

Дія цих ферментів спрямована виключно на роговий шар епідермісу, тому ензимний пілінг вважається неглибоким та поверхневим. Він не проникає глибоко в шкіру, а надає свої корисні властивості на верхній частині шкірного покриву.

Які результати можна очікувати після застосування ензимів на шкірі?

Після застосування ензимів на шкірі очікуються такі результати:

 • Шкіра стане рівною та гладкою: допоможе покращити текстуру шкіри, зробивши її більш рівною та гладкою на дотик.
 • Відновлення природного відтінку обличчя: Ензими сприяють вирівнюванню кольору шкіри, допомагаючи повернути природний і здоровий відтінок обличчя.
 • Зменшення видимості дрібних зморшок: Ензими допоможуть посилити пружність шкіри та згладити дрібні зморшки, роблячи їх менш помітними.
 • Скорочення ластовиння та пігментації: може допомогти освітлити та зменшити видимість ластовиння та пігментних плям, надаючи шкірі більш рівномірного тону.
 • Уповільнення росту волосся на обличчі: Деякі ензими можуть допомогти уповільнити зростання волосся на обличчі, роблячи їх тоншим і менш помітним.
 • Освітлення плям після акне: Ензими можуть допомогти висвітлити плями, залишені після акне, сприяючи більш рівномірному та світлому тону шкіри.


Ензимний пілінг обличчя має ряд переваг:

 • Миттєвий ефект: Ензимний пілінг дає швидкий результат, і ви можете помітити покращення стану шкіри вже після першої процедури.
 • Безпека при вагітності та годуванні груддю: Ензимний пілінг є безпечною процедурою і може використовуватися під час вагітності та в період годування груддю без ризику для здоров'я мами та дитини.
 • Зміна кислотних пілінгів: Якщо у вас є непереносимість до кислотних пілінгів або інших процедур, ензимний пілінг може бути чудовою альтернативою. Він діє більш м'яко і може бути кращим варіантом для вашої шкіри.
Повернутися у блог

Відгуки

Показати більше

Залишити відгук

CAPTCHA
Відправляючи відгук, я погоджуюся з угодою користувача
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги