Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

Бьюті-блог Христини Маковей: чим і як носити тональні засоби

Чи вмієте ви правильно наносити тональні засоби? Чим краще це робити, щоб тональний крем лежав рівно і виглядав природно?
Синтетичний пензлик з плоским кінцем  - зручний у застосуванні та догляді пензлик хороший для того, щоб робити на обличчі корекцію. Таким пензликом добре розтушовувати тональний крем, але неможливо набивати.

Спонж  - Христина Маковей рекомендує використовувати професійні спонжі та мати їх багато - бажано, за кількістю днів тижня, та раз на тиждень мити весь набір. Наносити тональний крем спонжем можна рухами, що набивають, і розтягують. Сухим кінчиком спонжа можна прибирати надлишки засобу. Спонжем добре перекривати колірний пігмент губ. Але спонж, на думку стиліста, є найбільш неекономним інструментом для нанесення тону.

Пензлики кабуки - комбіновані пензлик кабуки з натурального і синтетичного ворсу дуже популярні, але не підходять для нанесення матуючого тонального засобу. Христина рекомендує користуватися іншим різновидом пензлика кабуки. Він має дуже щільний ворс, але м'яку текстуру і нанесений ним тон лежить дуже рівно і природно.vidy-i-naneseniye-tonalnoy-osnovy-4.jpg
Найбільш універсальним "пристроєм" для нанесення тонального крему Крістіна Маковей вважає руки. Подушечки ваших пальців мають фактуру, подібну до фактури шкіри обличчя, при нанесенні крему пальцями відбитки пальців створюють на обличчі природну текстуру. Руками найкраще наносити тональний крем або консилер навколо очей.
Головна помилка при нанесенні тонального засобу
Наносити тональний крем потрібно спочатку на Т-зону і потім розтягувати його до країв обличчя масажними лініями. Особливу увагу потрібно приділити зоні біля вух та краю нижньої щелепи. У цьому місці, як правило, у жінок є велика кількість пушкового волосся, яке, якщо перебрати з тональним засобом, стає дуже помітним і виглядає неестетично, тому в цій зоні тону має бути мінімальна кількість.

Повернутися у блог

Відгуки

Показати більше

Залишити відгук

CAPTCHA
Відправляючи відгук, я погоджуюся з угодою користувача
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги