-10% на будь-який Подарунковий Набір. Безплатне подарункове паковання на будь-яку продукцію!
КОСМЕТИКА НАТХНЕННА ПРИРОДОЮ

Компанія ТОВ Натураліка Груп - офіційний ексклюзивний представник брендів ORGANIQUE, ARGANIAE та WOOM в Україні

logo_safe formula.JPG
Продукти ORGANIQUE відмічені знаком 
SAFE FORMULA 
      БЕЗПЕЧНА  ФОРМУЛА
         який підтверджує, що вони базуються на натуральних інгредієнтах та безпечні у використанні

Naturalica Group LLC

– компанія, яка об'єднує команду професіоналів, захоплених розвитком високоякісної косметичної продукції на ринку України. 

Ми пропонуємо нашим клієнтам цілісну концепцію комплексного догляду високого класу.
Ми любимо наших клієнтів і шукаємо для них найкраще, перевірене досвідом та часом.
Наша компанія пропонує косметику, яка дійсно забезпечує клієнтові бажаний результат, і при цьому приносить задоволення від щоденного використання.
 

Місія Naturalica

Ми дбаємо про наших клієнтів, забезпечуючи їх натуральною органічною косметикою найкращої якості та високої ефективності.
logo_inspired_by_nature.png
Протягом багатьох років компанія ORGANIQUE створює природну, здорову і екологічно чисту продукцію, яка стала улюбленою для споживачів багатьох країн світу. Ми впевнені, що в Україні ORGANIQUE стане такою ж LoveMark як і в інших країнах світу.

                     Місія ORGANIQUE

Натхненні природою ми створюємо продукти, які надихають почуття. Високо цінуючи якість життя, ми показуємо, як елементарні дії перетворити в унікальні ритуали. Поєднуючи традиції з сучасністю, ми допомагаємо жити більш здорово та гарно.
Усвідомлюючи нашу місію, ми прагнемо ділитися досвідом, знаннями та ентузіазмом, пропонуючи тільки безпечні, екологічно чисті продукти з надзвичайно високим вмістом натуральних компонентів: рослинних екстрактів, лікарських трав, олій та глини. Ми використовуємо мудрість природи, її досконалість і пропонуємо краще в сучасній косметології. 

Кожного дня наша команда працює над тим, щоб співпраця з нами була приємною, легкою та максимально вигідною для наших клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо наші бізнес-процеси і рівень сервісу. Ми робимо все для того, щоб допомогти нашим клієнтам зберегти і примножити красу. Ми робимо все для того, щоб наші партнери отримували максимальну вигоду від співпраці з Naturalica Group. 

Компанія Naturalica Group

Компанія Naturalica Group являється офіційним ексклюзивним імпортером і представником в Україні провідного європейського виробника натуральної органічної косметики ORGANIQUE. Завдяки спільним зусиллям спеціалістів компаній Naturalica Group (Україна) та ORGANIQUE (Польща), споживачі в Україні мають можливість придбати високоякісні косметичні продукти ORGANIQUE і отримувати насолоду від їх щоденного використання. 

Дбаючи про якість продуктів, ORGANIQUE постійно покращує їх склад. Спеціалісти ORGANIQUE роблять все для того, щоб натуральні продукти ORGANIQUE максимально відповідали pH шкіри і були ближчими до природи. Виробник виключає зі своїх продуктів агресивні консерванти, миючі та піноутворюючі засоби, які можуть викликати подразнення, сухість або алергію.
Запрошуємо в чарівливий світ ORGANIQUE!
Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України