Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

ORGANIQUE SOAPS

Мило ручної роботи

Мило ORGANIQUE багато років виготовляється вручну за власним традиційним рецептом. Органічне мило ручної роботи містить натуральний рослинний гліцерин і дорогоцінні рослинні та ефірні олії. Масла під час вмивання живлять шкіру та захищають її ліпідний бар'єр від висихання. Ефірні олії були спеціально підібрані для даного типу шкіри та її вимог, підтримуючи доглядову дію мила.

Натуральне мило Organique – це надійні засоби для догляду за обличчям, волоссям і тілом. Мило було складено в дусі традиційного методу з використанням інгредієнтів натурального походження.

Дорогоцінні інгредієнти мила доглядають за всіма типами шкіри під час вмивання!

Мило ORGANIQUE виготовляється з натурального гліцерину з додаванням рослинних екстрактів, а їх склад, між іншим, збагачений насінням льону, маку або квітами лаванди. Вони не тільки залишають прекрасний запах на шкірі, але й наповнюють чудовим ароматом кожну ванну кімнату.

Використання мила ORGANIQUE робить шкіру еластичною і гладенькою. Цей ефект забезпечує рослинний гліцерин найвищої якості, який ущільнює гідроліпідний шар шкіри, завдяки чому захищає її від втрати вологи у природний спосіб.

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги