Sunny Shine -10% на Антивікові продукти - до 31.07

ETERNAL GLOW

Eternal Glow - це ексклюзивна Освітлювальна Терапія, рекомендована для догляду за обличчям для всіх типів шкіри, особливо сірою та втомленою.
Ретельно підібрані активні інгредієнти, включаючи екстракт дорогоцінного, благородного порцелянового цвіту, забезпечать ефект зволоженого, природно сяючого кольору обличчя, без використання тонального крему або хайлайтера. Екстракт порцелянового цвіту є провідним активним інгредієнтом Освітлювальної Терапії  Eternal Glow, що забезпечує природне освітлення, вирівнює тон та створює сяючу порцелянову шкіру.

ЕФЕКТИ ТЕРАПІЇ: 
  • порцелянове освітлення шкіри
  • вирівнювання кольору шкіри
  • зволоження
  • згладжування і покращення еластичності
  • ретельне очищення
  • свіжість і ревіталізація

Зволоження з ефектом сяйва!

Природно сяюча шкіра є результатом любові, якою ви оточуєте себе щодня, зупиняючись хоча б на мить, щоб віддатися маленьким задоволенням. Одним із таких моментів може бути догляд, адаптований до ваших потреб, який дозволить вам насолоджуватися красою здорової та доглянутої шкіри.

Терапія Eternal Glow була створена, щоб підкреслити сяйво, яке є у вас! Призначена для щоденного догляду за обличчям, вона знайде місце в косметичці кожного з нас.

Освітлююча косметика, насичена активними інгредієнтами, що володіють зволожуючими, зміцнюючими та розгладжуючими властивостями, дозволить вам відчути ефект природного сяйва на власній шкірі .

Косметика має прості, короткі композиції, а її дія заснована на концентраціях активних інгредієнтів, відповідно підібраних для призначення продукту.

Аромат, що супроводжує вас під час щоденних ритуалів, перетворить момент догляду на час блаженного відпочинку. Парфумерна, дуже тонка ароматна композиція Eternal Glow Therapy поєднує у собі освіжаючий бергамот із солодкою трояндою, жасмином та пелюстками ірису, а їх ніжні ноти підкреслені теплотою мускусу, кедра та амбри.

Бережіть свою природну красу. Обирайте косметику для обличчя із зволожуючим ефектом і насолоджуйтеся сяйвом на своїй шкірі!

Протестуйте наші продукти
Замовити пробники
Пробники Organique
Зворотній зв'язок
Станьте нашим партнером
Докладніше
NATURALICA GROUP
команда професіоналів, які захоплені розвитком високоякісної натуральної косметичної продукції на ринку України
Телефон: 050 3700 050  050 3700 050 Каталоги