КОСМЕТИКА СТВОРЕНА ПРИРОДОЮ

ETERNAL GOLD

Eternal Gold для обличчя - це терапія, яка була розроблена з думкою про інтенсивний догляд за зрілою шкірою. Натуральний "еліксир молодості", який був створений шляхом поєднання унікальних активних інгредієнтів, дорогоцінних основних речовин та колоїдного золота, у природний спосіб уповільнює процеси старіння шкіри.

ЕФЕКТИ ТЕРАПІЇ
згладжування та регенерація • зменшення нерівностей та зморшок (блискавичний botox-like ефект) • зволожена, сяюча шкіра, без знебарвлення та недосконалості


Eternal Gold для тіла - це терапія, яка була створена з думкою про інтенсивний догляд за зрілою шкірою. У Терапії Згладжування використано 24-каратне золото в мікронізованій формі, яке покращує синтез колагену, що сприяє реконструкції епідермісу. Екстракт шавлії мускатної забезпечує миттєвий зволожуючий ефект вже після першого застосування. Золоті часточки, що містяться в косметиці для тіла, м'яко освітлюють і надають шкірі сяйва.

ЕФЕКТИ ТЕРАПІЇ
регенерована, сяюча, шовковисто гладка і пружна шкіра • глибоке і довготривале зволоження • освітлення часточками золота

КЛУБ 
Organique Naturalica

Гарантовані переваги для Учасників КЛУБУ! Отримуйте персональні знижки до           

з кожною Покупкою!

Close
Приєднуйтесь
Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і дізнавайтеся найактуальніші новини першими. Ми будемо дуже раді бачити Вас нашими постійними клієнтами або читачами.