КОСМЕТИКА СТВОРЕНА ПРИРОДОЮ

BATH RITUALS

Bath Rituals - ритуали для ванни


Кулі (бомби, бомбочки) для ванни – це чудовий спосіб для створення свого домашнього, розслабляючого і ароматного SPA-ритуалу. Натуральні олії, які додано до куль, зволожують, змащують і живлять шкіру.
Ароматні композиції, що містяться в кулях, мають ароматерапевтичну дію, розслабляють і заспокоюють почуття, а крохмаль заспокоює подразнення. Однієї кульки достатньо для двох ванн.

ЕФЕКТИ: зволоженапоживленалегко змащена та запашна шкіравідпочинок • релакс


Солі для ванни є важливою частиною ритуалів Organique. Ванна з додаванням обраної солі з вашим улюбленим ароматом буде винятково розслабляючою. Солі містять біоелементи, що дуже добре засвоюються організмом, і які необхідні для належного функціонування нашого тіла.  

ЕФЕКТИ: згладжування • розслаблення • пом'якшення • ароматерапевтичний ефект • релаксація


Олійки для ванни та масажу скомпоновані на основі натуральних інгредієнтів: багата на жирні кислоти соняшникова олія та вітамін Е, які пом'якшують, нормалізують та зволожують епідерміс. Вони мають ароматерапевтичні та освіжаючі ефекти.

КЛУБ 
Organique Naturalica

Гарантовані переваги для Учасників КЛУБУ! Отримуйте персональні знижки до           

з кожною Покупкою!

Close
Приєднуйтесь
Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і дізнавайтеся найактуальніші новини першими. Ми будемо дуже раді бачити Вас нашими постійними клієнтами або читачами.