КОСМЕТИКА СТВОРЕНА ПРИРОДОЮ

Компанія ТОВ Натураліка Груп - офіційний ексклюзивний представник ORGANIQUE в Україні

Продукти ORGANIQUE відмічені знаком 
SAFE FORMULA 
      БЕЗПЕЧНА  ФОРМУЛА
         який підтверджує, що вони базуються на натуральних інгредієнтах та безпечні у використанні

Naturalica Group LLC

– компанія, яка об'єднує команду професіоналів, захоплених розвитком високоякісної косметичної продукції на ринку України. 

Ми пропонуємо нашим клієнтам цілісну концепцію комплексного догляду високого класу.
Ми любимо наших клієнтів і шукаємо для них найкраще, перевірене досвідом та часом.
Наша компанія пропонує косметику, яка дійсно забезпечує клієнтові бажаний результат, і при цьому приносить задоволення від щоденного використання.
 

Місія Naturalica

Ми дбаємо про наших клієнтів, забезпечуючи їх натуральною органічною косметикою найкращої якості та високої ефективності.
Протягом багатьох років компанія ORGANIQUE створює природну, здорову і екологічно чисту продукцію, яка стала улюбленою для споживачів багатьох країн світу. Ми впевнені, що в Україні ORGANIQUE стане такою ж LoveMark як і в інших країнах світу.

                     Місія ORGANIQUE

Натхненні природою ми створюємо продукти, які надихають почуття. Високо цінуючи якість життя, ми показуємо, як елементарні дії перетворити в унікальні ритуали. Поєднуючи традиції з сучасністю, ми допомагаємо жити більш здорово та гарно.
Усвідомлюючи нашу місію, ми прагнемо ділитися досвідом, знаннями та ентузіазмом, пропонуючи тільки безпечні, екологічно чисті продукти з надзвичайно високим вмістом натуральних компонентів: рослинних екстрактів, лікарських трав, олій та глини. Ми використовуємо мудрість природи, її досконалість і пропонуємо краще в сучасній косметології. 

Кожного дня наша команда працює над тим, щоб співпраця з нами була приємною, легкою та максимально вигідною для наших клієнтів. Ми постійно вдосконалюємо наші бізнес-процеси і рівень сервісу. Ми робимо все для того, щоб допомогти нашим клієнтам зберегти і примножити красу. Ми робимо все для того, щоб наші партнери отримували максимальну вигоду від співпраці з Naturalica Group. 

Компанія Naturalica Group

Компанія Naturalica Group являється офіційним ексклюзивним імпортером і представником в Україні провідного європейського виробника натуральної органічної косметики ORGANIQUE. Завдяки спільним зусиллям спеціалістів компаній Naturalica Group (Україна) та ORGANIQUE (Польща), споживачі в Україні мають можливість придбати високоякісні косметичні продукти ORGANIQUE і отримувати насолоду від їх щоденного використання. 

Дбаючи про якість продуктів, ORGANIQUE постійно покращує їх склад. Спеціалісти ORGANIQUE роблять все для того, щоб натуральні продукти ORGANIQUE максимально відповідали pH шкіри і були ближчими до природи. Виробник виключає зі своїх продуктів агресивні консерванти, миючі та піноутворюючі засоби, які можуть викликати подразнення, сухість або алергію.
Запрошуємо в чарівливий світ ORGANIQUE!

КЛУБ 
Organique Naturalica

Гарантовані переваги для Учасників КЛУБУ! Отримуйте персональні знижки до           

з кожною Покупкою!

Close
Приєднуйтесь
Приєднуйтесь до нашої групи в Facebook і дізнавайтеся найактуальніші новини першими. Ми будемо дуже раді бачити Вас нашими постійними клієнтами або читачами.